5 اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان

5 اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان

با ارائه اطلاعات پرشمار اپلیکیشن و تصمیم گیری در مورد آموختن زبان جدید برای کارآفرین ، ارائه مقاله برای امری راحتوار تبدیل شده است. با استفاده از این برنامه های کاربردی ، دایره لغات خود را محدود می کنید ، می توانید آن را کنترل کنید ، شما می توانید با استفاده از این مأموریت خود را انتخاب کنید. برای هرکدام از این هدف های مختلف و چندین اپلیکیشن موجود است که به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه محدودی در اختیار شما قرار بگیرند و یا به هیچ عنوان دسترسی پیدا نکنند. در ادامه این متن 5 اپلیکیشن برتر در زمینه آموزش زبان رسمی خارجی معرفی معرفی شده:

۱- دوولینگو

duolingo-9-720x720

DELOLINGO دوست داشتنی شده است DUOLINGO را نیز از محبوبیت خود بخواهید با استفاده از یادداشت زبان یادداشت کنید. این برنامه مجانی است و طراحی مناسب. درس زبان انگلیسی این هم به تعداد محدود تقسیم شده است.

این برنامه به عنوان مثال منطقه پوشاک یا منطقه تجاری و کار. از بین سایر قیمت های تعیین شده به صورت قیدهای ، ضعیف و یا موضوعات دیگری که با دستور زبان همدیگر دارند. متن های متنوع یا صداها راجع به ترجمه یا مجاز بودن سرعت صوتی را می توان با استفاده از کلمات پیشنهادی در اختیار شما قرار داد. در این بازدید با یادآوری زبان خود می توانید کلمات را تایپ کنید ، کلماتی را با صدای بلند بیان کنید و همچنین بین چند نفر دیگر دست به انتخاب بزنید.

هر چقدر قدرت بیشتری دارد از این اپلیکیشن توانسته باشد ، با استفاده از این قانون تغییر داده و به وضوح حس می دهد. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به مطالب کاربری این گزینه را بخوانید ، می توانید با واژگانی و تفریحی در اختیار شما قرار بگیریم و بتوانیم به عنوان فرماندهان قدرتمند در بیانیه ها و مکالمه کمکهایتان را انتخاب کنیم. یک متخصص دیگر این برنامه پیشنهادی دارد که به صورت آفلاین از آن استفاده کنید و محدودیت خود را محدود کنید و به شما امکان می دهد تا حسابی را از بین ببرید.

دانلود اندروید بارگیری از اپ استور

2- BABBEL

babbel_screen-720x720

این اپلیکیشن به تجربه دیدن تقسیم شده است که هر کدام از بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بیشتر از مدت زمان طولانی بتوانند به شما کمک کنند. این برنامه را می توان به راحتی دید و دیدگاه های خود را تغییر داد و قشرهای هدف را با هم به عنوان دو گروه بیان کردید. با این برنامه لغات و عبارات دیگری را نشان می دهد. BABBEL ازتان تصور می کند که می تواند واژهای خود را تغییر دهد ، حرف بزید و کلمات را در جملات ارائه شده به کار ببندید.

نکته جالب این است که می توانید آن را به عنوان مجتمع برادر مکالمه بنویسید و بتوانید با دیدن آن بتوانید کمترین قواعد را به دست آورید. در حال مشاهده این وب سایت به طور کلی می توانیم به طور محدود بتوانیم با استفاده از آن بتوانیم آن را تغییر دهیم.

طراحی این اپ نواقصی می توان و سیستم تشخیص داده شده را در کنار هم می گذارد. سایر موارد مشاوره که می خواهند به همه ویژگی های خود دسترسی داشته باشند BBBEL کاملاً کامل می شود و می توانید در ماه بین 5 تا 10 دلار پول قدرتمند داشته باشید.

دانلود اندروید بارگیری از اپ استور

۳- TANDEM

tandem_screen-720x720

همه اینها را می توانیم ببینیم که فقط با نگاهی راحت می توانند با یک زبان دیگر در این زمینه صحبت کنند. برنامه TANDEM را از طریق گفتگو و ارتباط با بیان آن می توان با زبان مادری ، اسد زبانی و استانی که می توانید با بیووزید بتوانید با استفاده از آن صحبت کنید. در این صورت می توانید با دیدن متون ، پرونده های صوتی و چت ویدیویی را ببینید. این گزینه را می توان در اختیار شما قرار داد و بعد از آن به شما اجازه می دهد تا یک نفر از افراد با شما تماس بگیرند تا بتوانند با هم صحبت کنند.

موقعيت چت كردن راز كرديد ، از قبل به بحث و گفتگو بپردازيد و همكار كنيد تا بتوانيد از شما بخواهيد كه بتوانيد از آن استفاده كنيد. این برنامه مجانی است ، می توانید با تماشای شریک بین المللی برای آموختن زبان رسمی ، اتفاقی که برای زبان دوست دارید و مشهور شوید و به دنیا بیاید. این امکان را برای شما دارد که بتوانید پول خود را بدست آورید و از خدمات یک معلم حرفی برای یافتن ببرید.

برای ثبت نام در این برنامه می توانید از نظر آنکاربری فیس بوک قدرتمند یا گوگل استفاده کنید. اگر می توانید اطلاعات لازم را بدست آورید ، تغییر داده شده است و می توانید با یادآوری یک زبان جدید ، آن را با مراجعه به مقام جدید خود پیدا کنید.

دانلود اندروید بارگیری از اپ استور

۴- حفظ

memrise-2-720x720

در صورت تمایل با این برنامه و لغو محدودیت های بیاموزید ، استفاده از اپ Memrise یک راه برای این کار است. این گزینه به صورت یک بازی تنظیم شده ، در تصویر و طراحی آن به صورت یک نفره و فضایی متفاوت است که می توانید با استفاده از فضایی که در اختیار شما قرار می گیرد سفر کنید و با جواب دادن جواب دهید. این شیوه دارای ویژگی های خاص و جذاب برای یادآوری است. در این برنامه ممکن است به صد اختیار ضعیف شده بپردازید و عبارات بیشتری داشته باشید و در این زمینه ویدیوهایی را ببینید که بتوانید بشنوید که به زبان مادری‌شان سخنرانی کنید. با توجه به طراحی این اپ ، همه چیز را به شکلی تنظیم کرده است که می تواند بهترین گزینه را برای کنترل کلیه ها و توصیه های پیشنهادی داشته باشد. در واقع این اپ از الگوریتمی است که می تواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند به شما اجازه دهد تا بتواند از محتواهایی که مجاز است محدوا را در اختیار شما قرار دهد ، بتواند به شما اجازه دهد تا به اینها کمک کند تا بتواند به شما کمک کند.

اپ Memrise از مبانی اصلی برای فضای بازپرداخت دایره واژگانانتان به کارآزمایی. پس اگر بخواهید این واژات را با مکالموی و پایگاههای گرامری هم بیامیزید. در حال حاضر برای تغییر دادن لغات های بعضیا از تصاویر و نشان دادن عجیب و غریب به همت ارائه شده در این کارفرمایشی که بتواند برای شما آسانتر شود ، امکان پذیر است. برای ثبت نام در این اپلیکیشن از میل گوگل یا تحلیل‌کاربری فیسبوک استفاده کنید.

دانلود اندروید بارگیری از اپ استور

5- BUSUU

busuu-720x720

اپلیکیشن Busuu محدود ۶۰ امکان استفاده کاربر بیشتر ، بهترین گزینه طراحی شده و محدود کردن در محدوده کاملی است که دارای بخشی از اعتبار است. اين برنامه از فلش و كارت و تجديد نظر در مورد تماشاي قواعد دستي ، پشتيبان نويد ، ديالوگ و ترك واژگان كاربردي است. در این موارد با استفاده از این بازی ها و بازیگران امکان پذیر است.

Bussu درس بخوانیم ، می توانید برای افرادی که مسافرت می کنند در اختیار خود قرار دهید. از این طریق که می توانید برای مسافرت خود انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از امکان پذیر شوید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید به شما بگویم که بتواند زبان خود را ارائه دهد و شما بتوانید آنرا ترجمه کنید. در این اپ بخش آفلاین هم هم اکنون می توانیم بدون نیاز به ارتباط با اینترنت همدیگر از Bussu استفاده کرد. فلشاتکارتها و محدودیت های نوین می توانند این برنامه را بخواهند که بتوانند همه را بخواهند و وسایل خود را در اختیارتان قرار دهند و بین 6 تا 10 روز در ماه مهمان شوند.

دانلود اندروید بارگیری از اپ استور

این ایده را می توانیم با استفاده از اپلیکیشن خود به بهترین وجهی در اختیار داشته باشیم و در این مقاله به نپرداخت فرماندهی ، حامیان آن را با ما و خواننده های دیجی‌کالا مگ به اشتراک بگذارید.

منبع: DigitalTrends

telegram_ad2_1

منبع دیجی کالا