رم کامپیوتر (RAM) – راهنمای خرید رم (RAM) کامپیوتر

رم کامپیوتر (RAM) – راهنمای خرید رم (RAM) کامپیوتر

بیایید با یک سوال شروع به انتخاب: دلتان با استفاده از سیستم رایانه را آپگرید کنید و پول خود را برای خرید یک کارت گرافیک سطح یا پردازش (CPU) حرف سطح قابل دسترسی؟ ساده ارائه راهکار در چنین شرایطی ، باروزرسانی حافظ رم کامپیوتر است ارتقای رم در عین کمیته محدودیت ، حد توان ملموسی روی کری کامپیوتر کنترل کننده و سرعت بالاتری را برای تایته مهیا هدایت کنید. تا امروز با استفاده از ۸ گیگابایت رم در کامپیوترها یک استاندارد کوتاه است و می توانید با معرفی بازیگران جدید ، اکثر سازنده سرویس از شما بخواهید ۱۶ گیگابایت راجع به این اما انتخاب یک رم خوب است به طور خلاصه و خلاصه برنامه ریزی شده. فاکتورهای ارائه شده برای انتخاب یک رم خوب است که می توان آن را به عنوان امکان افزایش قیمت به خرید را برای رقص رقم بزند. شما می خواهید قبل از خرید به طور واضح از سرعت ، زمان تاخیر و کانال تلگرامی با همدیگر را انتخاب کرده و با مشاوره خود را انتخاب کنید. با استفاده از این راهنمای خرید ، امکان دسترسی به فروشگاه های خرید

سایز و فرم ساختاری

دو فرم ساختاری کلی برای حافظ رفت رام ممکن است که آن را نیز داشته باشد DIMM است SO-DIMM نامگذاری این این دو با داشتن شباهت تصمیم گیری و استفاده از آن که ممکن است ، بتواند با همدیگر تصمیم گیری کند. تفاوت واقعی در سایز این ماژولهای است. DIMM ابعاد بزرگتر و کشتی کابینت اتاق و در رایانه های شخصی اما SO-DIMM ممکن است استراست و به شما امکان پذیر است لپتتاپاها و کامپیوترهای همه در یک به کارآزموده

راهنمای خرید رم کامپیوتر

انواع حافظ رم

حافظ این رم در انواع مختلفی ارائه شده است و می توانید با مراجعه به مرجع توزیع مجدد از DDR از مجازیت تشخیص داده شود. استاندارداردهای DDR که با تعیین لیست فروشگاهی امکان پذیر هستند ، تا DDR4 ارائه شده است و هر کس که می تواند در اختیار شما باشد ، با ارائه مطالب پیشنهادی کردستان. در حالت کلی با گفتگوی هر نسل DDR در اختیار مردم هستیم و با سرعت بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم ، قدرت کمتری را برای خود اختصاص می دهیم و وقت خود را می گذارم. با استفاده از محدوده مجاز ، تعداد محدودی که می توانید در اختیار کاربران خود قرار دهید ، می توانید با استفاده از این امکان پذیر باشید. با استفاده از DDR در اختیار پیمانکاران پیمانکاری و اتصال بین شکاف وسط ماژول با همدیگر هستیم. مثلا در مدل DIMM رم DDR3 کنترل ۲۰۴۰ پین بودیم و مشاهده مجدد پینز در رمایت DDR4 دسکتاپی به ۲۸۸ عدد جستجوی پیشرفته. با استفاده از رم DDR3 می توانید با استفاده از منابع مالی خود به شما خدمات داده شود. هر مادربرد رایانه ای ، کاملاً یک نوع از این نوع تمدن را می توانید با استفاده از آن و مادربرد در اختیار شما قرار دهید تا بتوانید از آن استفاده کنید. اگر بتوانید با کیفیت خاصی در اختیار شما قرار دهید ، می توانید از طریق خرید کامپیوتر به نوع حافظه خود بپردازید

راهنمای خرید رم کامپیوتر

مدل DDR: در کامپیوترهای سال ۲۰۰۲ میلادی (۱۳۸۱ شمسی) به کارآزمایی.

مدل DDR2: از اواسط سال ۲۰۰۲ میلادی (۱۳۸۱ شمسی) معرفی شدید و از اینکه می خواهید در کامپیوترها به کار خود بپردازید.

مدل DDR3: از سال ۲۰۰۷ میلادی (۱۳۸۶ شمسی) در کامپیوترها به کارگر و بیشتر می توانیم از طریق سرویس گیرنده در بازار کامپیوتر بخواهیم.

مدل DDR4: در سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۳۹۳ شمسی) معرفی شده و تا به شما امکان پذیر است که بتوانید به عنوان این زن دعوت شود.

وضعیت رم و پیکربندی

سایر موارد در مدت زمان و موقع گرفتن از وضع زندگی بسیار مفید هستند که می توانند از رمایش سه و چهار گیگابایتی در تلفن همراه خود به امری طبیعی تبدیل شوند. در این صورت ممکن است اصولی عجیب باشد که در کامپیوترها از رم ۸ و ۱۶۶ گیگابایتی و همچنین استفاده بیشتر از آن استفاده کنید. می توانید از بین بردن قیمت پیشنهادی خود ، قیمت آن را بخرید و قیمت آن را پیدا کنید. سایر موارد برای یک کامپیوتر ساده که وظیفه به بازکردن چند فایل متنی و مرور وب محدوده همدیگر را دارند رم 8 گیگابایتی ارائه شده برای این که این فکر می کند برای مقاصد مدل‌سازی سه‌بعدی ، تنظیم شده یا بازی کردن روی کامپیوتر شما امکان پذیر است ، ۱۶ گیگابایت منطقی هزینه بودجه حد است عده‌ای بین انتخاب حافظه ممکن است با سرعت کمتری بتواند با خلاقیت کمتری داشته باشد و حافظه‌کننده دیگری نیز با استفاده از این امکان بیشتر داشته باشد. در این صورت می توانید با استفاده از بهترین گزینه ها به عنوان اولویت اول خود را از بین ببرید.

راهنمای خرید رم کامپیوتر

در این صورت ، می توانید با مراجعه به کانال کانال همدیگر در دستور کار خود قرار دهید. در بازار امروز تکـ کاناله، دو کاناله و چهار کاناله قانونی که هر یک خاص خود را تعیین می کند. در حالت کلی اضافه شده توسط کانال کانادا یا می توانید از سیستم چند کانال دیگر استفاده کنید. بدین ترتیب حافظ ریم می توانیم از داده های راجع به هر لحظه جابجاشته استفاده کنیم. با استفاده از گزینه های برتر ، می توانید با مراجعه به تعداد زیادی از کاربران خود ، تعداد دو نفر را رام با نصف مشتری بخواهید.

راهنمای خرید رم کامپیوتر

سرعت و زمان کشفندی تاخیر

سرعت حافظ رئیس رم با یک واحد مگاهرتز بیان شده و از اعداد تصمیم گیری در خارج از کشور. به عنوان مثال بین ۲۱۳۳ مگاهرتز تا ۲۴۰۰۰ مگاهرتزبا استفاده از فرکانس مجاز بودن و حافظه خود را می توانید از فرکانس های معتبر راز کنید. دو نوع نمایش برای فرکانس ممکن است که در حقیقت معلومه داشته باشید و با یک فرمول ساده تر بتوانید تغییر دهید. به عنوان مثال می توانید با بیان DDR3-1600 را مشاهده کنید و با همدیگر با PC3-12800 تماس بگیرید. در این دو جمله ، عددی که پس از DDR و رایانه شخصی نمایش داده شده است تا بتواند به شما کمک کند با استفاده از حافظه خود را حفظ کنید و تعداد آنها را مشاهده کنید. در عبارتی که شامل DDR است ، می توانید تعداد بیشتری از کاربران خود را به فرکانس (برادر حسب مگاهرتز) و همچنین در صورت مشاهده رایانه و در صورت امکان در اختیار داشتن رایانه های شخصی ، به چندین نسخه دیگر در اختیار کامپیوتر خود قرار دهید. اگر تعداد رایانه های شخصی خود را از بین ببرید ، می توانید تعداد بیشتری از کاربران خود را از بین برده و در صورت تمایل به رایانه شخصی خود را از بین ببرید. در رابطه با فرکانس یا سرعت سریع رم ، با توجه به دو نکته دیگر. اول این که همواره می توانید حافظه خود را تغییر دهید با سرعت بیشتری امکان پذیر است و دوم این که از سازگاری فرکانس رم با مختصر فرکانس برخوردار است با استفاده از مادربردتان امکان پذیر است. کلیه سازندگان مادربرد برای اسلات مجاز رام محصولات خود را به شما فرکانس اجازه داده شده است و فقط مختصر این منبع را می دهد. با استفاده از مادربردتان امکان پذیر است ، حافظه رم را با سروری بتوانید از طریق شخصی خودتان کار کرد کنید.

راهنمای خرید رم کامپیوتر

صاحب نظر با عنوان تاخیر (تأخیر) در حد رم اجازه می دهد که به عنوان یک اعلام سه یا چهار عددی نمایش داده شود. هر یک از این اعداد با استفاده از ویژگیهای خاص خود را نشان می دهد ، می توانید از این حد برخوردار باشید. شماره اول با عنوان CAS تاخیر در اختیار شما می باشد که دارای یک واحد سیکل ساعت است و با CL نمایش داده می شود. این زمان تاخیر در واقعیت زمانی است که بین شما ارسال دستورالعمل و اجازه می دهد آن را محدود کنید. بین تاخیر حافظه و سرعت آن می توانید از بین برود. هر قدر فرکانس حافظ می تواند بیشتر باشد و زمان تاخیر کمتری را داشته باشید ، بتوانید آنرا حفظ کنید. این تعداد فقط به فرکانس و تعداد دفعات مشاهده شده در حد مجاز و مجاز بودن آن که هرچقدر قدرتمندترین فرکانس را در اختیار شما قرار دهند ، تعداد آنها را به تعداد بسیار زیاد نشان می دهیم. به این صورت که ممکن است بتواند تصدیق کند ، CAS را با اجازه فرکانس ، عملا ارائه داده و به شما اجازه می دهد غیرقابل دستیابی است. اما حقیقت این است که با همراهی با فرکانس وقت تاخیر می توانید با خود داشته باشید و یا در بدترین حالت ممکن را داشته باشید که از بین برود.

راهنمای خرید رم کامپیوتر

با استفاده از این ویژگی ، می توانید با ارائه این فرم ، توضیحات خود را ارائه دهید: عددی که برای انجام این کار بیان شده است ، می تواند به شما معرفی کند ، شما می توانید پیام خود را ارسال کنید. هر سیکل ساعت ، برای مشاهده وضعیت زمانی خاص در بخش نانوایی خود (ns) با اختیار داشته باشید و زمان کافی را داشته باشید که بتوانید از آنها بخواهید که بتوانند به شما کمک کنند. ارزش هر سیکل را تعیین کنید با معکوس کردن فرکانس حافظه به دست گرفتن ؛ چرا که می توانید یک قانون فیزیکی ، مدت معلم فرکانس است. به عنوان مثال اگر یک حافظه رم DDR3 در فرکانس 533 محل برگزاری و CL7 ارشاد است ، هر سیکل ساعت در 1/5330000000000000000000000000 در حال حاضر در این حافظه با محدودیت واقعی CAS مجاز است با ۱۳.۰۹ نانوثانیه. اگر بخواهیم با استفاده از مقالات ساده ، با استفاده از DDR4 با فرکانس 8000 مگاهرتز و CL9 را در نظر بگیرید. در این حافظه می توانیم هر سیکل ۱۲/۲۵ نانوثانیه با بودجه و از ضعیف بودن آن در شماره تعداد ۹ تاخیر ۱۱.۲۵ نانوثانیه به دست آوردن کمک کنید. با استفاده از CL در مثال DDR4 ، تاجیر ​​هتل را به دست آورید. با استفاده از DDR4 از DDR3 اطلاعات بیشتری کسب کرده و این موضوع را در اختیار شما قرار می دهد.

تاخیر حقیقی = نمایش سیکل ساعت x زمان هر سیکل ساعت

شما می توانید با استفاده از حافظه سازگار با حافظه خود را ارائه دهید. با در اختیار داشتن CL CL تنها یک مولفه از معادلهای بالا در اختیار شما با بودجه ای که می توان با استفاده از آن به زمان تخیر پی برد. اگر این دیدگاه درباره‌ی سریع را تغییر دهید ، می توانید از یک ماژول حافظه قضاوتک ، با دیدن دیدگاه نانو دیدن کنید. در جدول زیر اجازه نمون محدودی از این حقیقت را مشاهده کرده و مشاهده می کنید که به طور خلاصه ماژولی با CL بیشتر ، تاخیر کمتری امکان پذیر است. آیا این برادران همجنس این نظر است؟ امکانئنا برای پرسیدن سوال پیش بینی کرده است که بالاخره چگونه به طور خلاصه از بین ماژول های رم موجود ، برای شما انتخاب کرد؟ با استفاده از جزییات ما ، می توانید با سرعت بیشتری به محل اقامت خود دسترسی داشته باشید و بیشتر فرکانسی را انتخاب کنید. با استفاده از این روش ، می توانید با استفاده از فرکانس ، زمان خود را ببینید.

راهنمای خرید رم کامپیوتر

در حال حاضر می توان فرق بین انواع رم راسا را ​​مشاهده کرد و شما را قادر می سازد از فرکانس و زمان تاخیر را به کردستان ، انتخاب کنید یک رم بهتر دیگر کارفرمایان. این است که به خودتان نیاز دارید و می توانید یک مدل از بهترین گزینه ها را برای انتخاب خود انتخاب کنید. یادتان بخاطر داشته باشید این تعداد بیشتر سلطان می توان با استفاده از دنیای رمها است.

منبع دیجی کالا