شرکت صنایع سیم و کابل مشهد

شرکت صنایع سیم و کابل مشهد

خراسان رضوی ، مشهد

کارآفرين برتر

مختصری درباره شرکت صنایع سیم و کابل مشهد

کد آگهی : 7929

شرکت صنایع سیم و کابل مشهد با تکیه بر کیفیت و مرغوبیت تولیدات خود، از سال 1383صادرات انواع سیم و کابل را به کشورهای منطقه آغاز کرد و با این اقدام پا به عرصه بازارهای جهانی و جذب مشتریان خارجی گذاشت. به همین منظور استاندارد تولیدات خود را علاوه بر استاندارد ملی ایران، بر مبنای استانداردهای بین المللی نظیر DIN , BS,VDE,IEC و JTS نیز منطبق کرد.

کسب عنوان مرکز تحقیق و توسعه برتر کشور 1395

در مراسم برگزاری جشنواره پژوهش و
فناوری که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت در مورخ 22/09/1395 در محل سالن همایشهای خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران با حضور مقام محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت جناب آقای مهندس نعمت زاده و آقای دکتر اسماعیلی رییس کمسیون پژوهش مجلس شورای اسلامی و آقای دکتر احمدی معاونت پژوهشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار گردید از مراکز تحقیق و توسعه برتر واحدهای صنعتی ، معدنی و پژوهشی کشور تقدیر به عمل آمد .
در طی این مراسم شرکت صنایع سیم و کابل مشهد به عنوان مراکز تحقیق و توسعه برتر (R&D) کشور معرفی و موفق به دریافت لوح تقدیر گردید .
این موفقیت را به مدیریت و پرسنل شرکت سیم و کابل و تمامی تلاشگران عرصه تحقیق و پژوهش صنعتی کشور تبریک عرض می نماییم .

 

صادر کننده نمونه سال 95

در پی برگزاری مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استانی که با حضور استاندار محترم خراسان رضوی و ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار گردید از مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد به عنوان صادر کننده نمونه استان با تقدیم لوح و تندیس تقدیر و تشکر به عمل آمد .
کسب این افتخار را به تمامی تلاشگران عرصه صنعت و تجارت تبریک عرض مینماییم

 

واحد نمونه سال 1395

در پی برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد با شعار استانداردها ، اعتماد می سازند و با حضور مقامات مهم کشوری و استانی ( معاون محترم رییس جمهور ریاست محترم سازمان ملی استاندارد، استاندار محترم خراسان رضوی ، ریاست محترم اتاق بازرگانی خراسان رضوی ، ریاست محترم سازمان استاندارد خراسان رضوی) با تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی استان لوح و تندیس زرین برترین واحد نمونه استانی در سال ۱۳۹۵ به مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد جناب آقای مهندس طغرایی اعطا گردید و همچنین لوح تقدیر مدیر کنترل کیفیت نمونه به اقای مهندس هاشم زاده مسئول کنترل کیفیت شرکت سیم و کابل مشهد اعطا شد .
این افتخار بزرگ را به تمامی تلاشگران صنعت کشور تبریک میگوییم .

 

برگزاری اجلاس خانه ایده آل ، ساخت ایران و کسب افتخار گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد

 

به همت دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و با همکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  (اجلاس خانه ایده آل ، ساخت ایران) با هدف حمایت از تولید ملی و معرفی برترین تولیدکنندگان  در تاریخ 11 خرداد 1395 در مرکز همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران تهران برگزار گردید . گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد بنابر تلاش و توانمندیهای ارزشمند و و جلب رضایت مشتریان در این اجلاس مفتخر به دریافت سه جایزه ملی و بین المللی گردید .

 

افتخاری دیگر در صنعت سیم و کابل

 

در پی برگزاری چهاردهمین اجلاس سران و مدیران  معتبرترین شرکت ها و سازمانهای عالی رتبه ایرانی که در مرکز همایشهای سازمان صدا و سیما برگزار گردید با اهدا دو جایزه و نشان ملی برترین تولید کننده سیم و کابل در ایران و نشان زرین استقامت ملی در تولید صنایع سیم و کابل به مدیریت گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد از ایشان تقدیر و تشکر به عمل امد .

 

واحد نمونه صنعتی سال 1394

و با زهم موفقیتی دیگر …..

دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی سال 94 از سوی استاندار محترم خراسان رضوی در مورخ 1394/05/04 برای دومین سال متوالی

 

کارآفرین برتر سال 1394

در مورخ 1394/03/25 برگ زرینی دیگر بر افتخارات شرکت صنایع سیم و کابل مشهد درخشید :

دریافت لوح تقدیر کارآفرین برتر از سوی استاندار محترم خراسان رضوی برای دومین سال متوالی

 

همایش کارآفرین برتر دی ماه 1393

در پی برگزاری مراسم باشکوهی توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با حضور استاندار محترم خراسان رضوی در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیمای مشهد سالن صبا مدیریت محترم عامل گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد به عنوان کار آفرین برتر انتخاب و از ایشان با اهداء لوح یادبود و تندیس جشنواره تقدیر به عمل آمد.

 

 

صادر کننده نمونه سیم کابل سال 1393

برگ زرینی دیگر بر افتخارات گروه کار خانجات سیم و کابل مشهد:

گروه کار خانجات سیم و کابل مشهد در دو سال پیاپی به عنوان صادر کننده نمونه سیم و کابل انتخاب گردید.

 

 

کارآفرین برتر

با توجه به بررسیهای به عمل آمده از طرف اداره صنعت و معدن استان خراسان رضوی مدیریت محترم گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد به عنوان کارآفرین برتر سال 1393 برگزیده و لوح یادبود آن تقدیم مدیریت گردید .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
نشان کردن

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات تماس ما


  • تلفن تماس: 35413277
  • نشانی: خراسان رضوی ، مشهد

آگهی های مشابه